Hakkımızda+ Faaliyet Alanları+ ÜrünlerimizServisProjelerİletişim
YazdırMikron » Faaliyet Alanları

Faaliyet Alanları


DI Su Sistemleri

DI veya de-iyonize su sadece mineral içeriği ve çözünmüş iyon içeriği kaldırılmış olan sudur. Microsiemmens veya iletkenlik de DI su ölçümü olarak kullanılır. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Enjeksiyonlu Su Sistemleri

Avrupa farmakopisi standardında enjeksiyonlu su sistemleri kurmaktayız. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Filtrasyon Sistemleri

Uzman ekiplerimiz, işletmenizdeki ihtiyaçlarınızı detaylı bir şekilde inceleyip anladıktan sonra geniş ürün gamımızdan faydalanarak üretiminizi maksimize edecek ve verimliliğinizi arttıracak bir çözümü sizin için geliştirmeyi sağlar. Amacımız maliyetlerinizi minimize etmek ve üretiminizi artırmaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.


İlaç Kozmetik İçecek Gıda Dizayn Paketleri

İlaç, kozmetik ve gıda sektörlerinde talep edilen proses için proje bazlı anahtar teslim dizayn paket çözümleri sunmaktayız. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Kimyasal Dezenfeksiyon Sistemleri

Kimyasal dezenfeksiyon patolojik mikroorganizmalar, algler ve bakteri sporlarının yüzey üzerinden kimyasal uygulama ile ortadan kaldırılması işlemidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Laboratuvar Kurulumu

Firmamız tarafından talep doğrultusunda istenilen özelliklerde A dan Z ye mikrobiyoloji , kimya ve ar-ge laboratuvarları anahtar teslim yapılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Mühendislik Hizmetleri

İhtiyaç duyulan proses doğrultusunda URS ‘ler oluşturularak uzman mühendislerimiz tarafından P-ID çizimler yapılarak projelendirme hizmeti sunulur, sistem tasarımı yapılır. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Ozon Dezenfeksiyon Sistemleri

Ozon dezenfeksiyon çözümleri su kalitesi, atık su arıtma ve hava kirliliği problemlerini çözümünde kullanılır. Ozon(O3) makul maliyetle ticari olarak elde edilebilen en etkili oksitleyici ve dezenfektandır.Ozon, molekülü 3 oksijen atomu ihtiva eden oksijenin bir şeklidir.Havadaki oksijen atomu sadece 2 atomu içerir. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Pasivasyon Hizmetleri

Pasivasyon, paslanmaz çelik malzemelerin korozyona karşı olan mukavemetini arttırmaya yönelik bir işlemdir. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Saf Su Sistemleri

Avrupa farmakopisi standardında saf su sistemleri kurmaktayız. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Sistem Validasyon ve Kalifikasyon

Validasyon ; tesis,laboratuvar,bilgisayar, proses veya servis uygulamalarının, önceden belirlenmiş parametre ve spesifikasyon doğrultusunda sürekli ve tekrarlayan şekilde çalışmalarını yüksek derecede güvence altına alan önceden planlanmış sistematik ve dokümante edilmiş bir programdır. Validasyon tasarımdan başlayarak son onaya kadar geçen süreçlerin tümünü kapsamaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Soğutma Kulesi, Buhar Kazanı ve Buhar Jeneratörü Otomasyon Sistemleri

WebMasterOne su arıtma endüstrisindeki çevrimiçi aşama kontrolörleri ailesinin en güçlüsüdür. WebMasterOne güçlü çoklu I/O bir platformu Walchem’in analitik sensörleri ve kapsamlı iletişim teknolojileri ile eşler. Sonuç olarak sadece standart bir web tarayıcı ile dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir bilgisayardan uzaktan görüntüleme ve aşamalarınızı kontrol etme becerisindedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Su Şartlandırma Sistemleri

Firmamız yapacağımız projelendirme sonucunda talebiniz doğrultusunda, suda istenmeyen askıda katı madde, kum, kil ve çamur gibi kaba partiküllerin giderilmesinde kullanılan kum filtresi , istenmeyen çözünmüş organikleri , kloru ya da başka halojenleri yok ederek... Detaylı bilgi için tıklayınız.


Ultra Saf Su Sistemleri

Avrupa farmakopisi standardında ultra saf su sistemleri kurmaktayız. Detaylı bilgi için tıklayınız.


UV Dezenfeksiyon Sistemleri

Firmamız UV dezenfeksiyon sistemleri konusunda çözüm ortağı olarak Hanovia firması ile çalışmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Copyright 2003 - 2024 Mikron Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır!    Gizlilik Politikası